Aksiyon filmi sevenlerin soluksuz izleyeceği 5 film !

 Eğer sizde aksiyon temalı filmleri seviyorsanız, bu yazı tamda size göre. Siz değerli okuyucularımız için en sevilen ve eleştirmenlerden tam puan almış aksiyon filmlerini yazının devamında listeledik. Bu filmleri kesinlikle izlemelisiniz !

Aksiyon filmi sevenlerin soluksuz izleyeceği 5 film bilgiveri.com


5) Gerçeğe Çağrı

Filmin hikayesi oldukça güzel. Douglas Quaid, her gece Mars gezegeni hakkında rüyalar gören bir işçidir. Gördüğü rüyalardan etkilenen Quaid, anı transferi yolu ile insanları yolculuğa gönderen Rekall Inc. şirketinden bir adet Mars tatili satın alır. Ancak işler umduğu gibi gitmez ve anı transferi esnasında korkunç bir kaza yaşanır. Kahramanımız kaza sonrası kendisini Mars'ın hakimi Coogan'a karşı mücadele ederken bulur. Filmin IMDb puanı ise 7.5'tir.


4) Görevimiz Tehlike 4 - Hayalet Protokol

IMF küresel çapta başlayan bir terör hareketine dahil olmak suçu ile kapatılı. Bunun üzerine Ethan Hunt ve ekibi teşkilatı temize çıkarabilmek için gizli bir göreve başlar. Bu görevin adı Hayalet Protokol'dür. Görev süresince hiç kimseden yardım alınmaz ve kimse ile iletişime geçilmez. Filmin IMDb puanı 7.4'tür.


3) Ajan Salt

CIA'da görev alan ajan Evelyn Salt, başkana suikast yapan Rus casusu olmak ile suçlanmaktadır. Salt ise casus olmadığını kanıtlamak için mücadele etmektedir. Filmin IMDb puanı 6.4'tür.


2) Tetikçi

Eski bir keskin nişancı olan Mark Wahlberg'den son bir görev istenir. Ancak kahramanımız görev adı altında ABD başkanına bir suikast düzenlendiğini anlar. Bunun üzerine harekete geçer. Aksiyon temalı bu filmin IMDb puanı 7.2'dir.


1) DeJa Vu

Herkesin yaşadığı bir olaydır aslında Deja Vu. Hani birisi ile tanıştığınız zaman ya da yolda yürürken sanki bunu daha önce yapmış gibi hissedersiniz ya, işte bunun adı DeJa Vu'dur. Peki hiç düşündünüz mü ya bu garip his geçmişten bir uyarı veya geleceğe bir işaret ise ? İşte bu filmimiz bu konuyu ele alıyor. Filmin IMDb puanı ise 7.0'dır.

Yorumlar

0 Yorumlar