Atlas İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

 

Atlas İnceleme ve Sistem Gereksinimleri bilgiveri.com

Atlas çok oyunculu birinci şahıs bir korsan oyunudur. Güzel arkadaşlıklar edinebileceğiniz bu oyun serüveninde korsanlara karşı savaşarak hayatta kalmak zorundasınız. Oyunu oynamayı düşünenler için korsan maceralarına hazır olsunlar iyi olurlar bence. Atlas oyunu yapımı bakımından geliştiricisi Grapeshot Games tarafından 22 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürülmüş 40 bin kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Arkın yapımcılarından olan Atlas oyunu Steam üzerinden basit ve kolay bir şekilde 50,00 TL karşılığında indirerek oynayabilirsiniz. 

Oynayış bakımından Atlas oyunu fetih edeceğiniz gemileri, inşa yapacağınız gemiler, gömülü hazineleri, kaleleri keşif ettiğiniz ve savaştığınız bir korsan oyunudur. Gemi ve korsan oyunlarını sevenler tam bu oyun size göre diyebiliriz.

Oyuna başlayacaklar için mürettebat kurarak ekibinizi belirlemenizi öneriyoruz. Bilirsiniz her aksiyon oyununda olduğu gibi düşmanınızın sizi denizin derin sularına yollamaması için mürettebat bakımından güçlü olmak zorundasınız. 

Acele etmeyin küçük bir imparatorluktan büyük krallıklara kaleleri fet edeceksiniz. Durdurulamaz bir korsan olmak sizin elinizde.

Oyun için geliştiricilerin de açıklamaları bulunmakta yine sizler için "Bu Oyun her yaş için uygun olmayan bir içerik içerebilir veya iş yerinde görmek için uygun olmayabilir: İnsan ve hayvanlarda Sık Şiddet, Genel Olgun İçerik" dikkate almanızı öneririz.

Atlas oyun içeresinde sunduğu hizmete bakarsak sizlere karakter ilerletmeli sistemi ile 300 den fazla geliştirilebilir beceri sunuyor. Ayrıca yine farklı ırklar, yaratıkları, oyun içi sırlar, binlerce keşfedilecek bölge ve on farklı Dünya bölgesi bulunmaktadır. Geniş bir toprak kapasite bulunan oyunda 45.000 kilometreye kadar 700'ün üzerinde toprak kitlesi bulunmakta.

MMO oyunu olarak bilinmekte olan Atlas oyunu korsan teması barındırmakta olup resimlerde de gördüğünüz gibi logo olarak da korsan temasını kullanmaktadır. Oyun beklenen çıkışı yakalayamasa da oynayacak olanların isteğine kalmış bir şey tabi ki.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan


Yorumlar

0 Yorumlar