Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır?

 

Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır? bilgiveri.com

Dünya'da tüm milletlerin bir olduğu milyonlarca kullanıcıya sahip olan online oyunda savaşmak istiyorsan bu oyun tam sana göre. MMO oyunu olan Lords Mobile hem mobil destekli hem de PC versiyonu ile oyunda devasa canavarlara karşı koymak ve yenmen gereken düşmanlarla savaşman için seni bekliyor. Bu oyun ayrıca gerçek etkileşim içinde olan oyuncularla oynama imkanı sunmakta. Oyunda iyi bir müttefik olmak senin elinde girdiğin savaşlardan galip çık ve arkadaşlarının desteğiyle hepsini alt et.


Lords Mobile PC Versiyon

Lords Mobile oyununu bildiğiniz üzere mobilden oynanabildiği gibi artık PC üzerindeki versiyonu ile oynamanız da mümkün peki bilgisayardan Lords Mobile nasıl oynayabilirim? Bu sorunun cevabı çok basit internet dünyasında artık bir çok mobilde bulunan oyunu bilgisayardan oynamanız mümkün bunu sağlayan aracı programlarla tabi ki. Lords Mobile oyunu da bu oynayabileceğiniz oyunlardan birisidir. Şimdi hangi sağlayıcıdan oyunu bilgisayarınıza nasıl kuracağınızı ve oynayabileceğinizi göstereyim.
Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır? bluestacks


BlueStacks dediğimiz sağlayıcı ile Lords Mobile oyununu PC versiyonu ile oynamak mümkün. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken BlueStacks programını kullandığınız masaüstü arayüzüne indirip kurmak işte bu kadar basit. BlueStacks bilgisayarınızı adeta bir mobile çeviriyor diyebiliriz. Bu çok amaçlı program sadece Lords Mobile oynamamıza fayda sağlamakla kalmayıp bir çok sağladığı mevcut oyun bulunmakta. Google arama motorlarından aratarak resmi sitesinden uygulamayı indirebilirsiniz sonra yapmanız gereken gmail adresini uygulamaya bağlayarak oyunu indirip keyifli vakit geçirmek kalıyor geriye.


Lords Mobile oyununun kurulumunu resimli bir şekilde anlatmak gerekirse BlueStacks resmi sitesinden programı indirdikten sonra yapmanız gerekenler sırasıyla şunlardır;

Adım 1:

Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır? Adım 1

Uygulamayı kurduktan sonra gmail adresinizi programa bağlayabilirsiniz. ve daha sonra sağ tarafta göreceğiniz arama yerine indirmek istediğiniz oyunun ismini yazarak aratabilirsiniz.

Adım 2:

Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır? Adım 2


Karşımıza üç farklı oyun çıktı biz Lords Mobile oyununu indirmek istediğimiz için buradan en baştaki oyunun üzerinde mavi şekilde yazan yükle butonuna basarak Google Play Store bölümüne geçebiliriz.

Adım 3:

Bilgisayardan Lords Mobile Nasıl Oynanır? Adım 3

Buradan gördüğünüz üzere mobil telefonlarımızda karşımıza çıkan Google Play Store da bulunan yükleme ekranı gelmiştir. Tekrar yükle butonuna basarak yüklenmesini bekliyoruz. Ve daha sonra oyun ilk resimde gördüğünüz gibi uygulamalar kısmında yüklenmiş bir şekilde sizi bekliyor olacaktır.
Umarım Oyunu kurmayı başardınız iyi oyunlar.

Yorumlar

0 Yorumlar