Yasal Uyarı

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı; bilgiveri.com Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, İnternet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınması olsalar dahi).

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, bu yazıyı okumuş sayılır ve kullanım koşullarımızı kabul etmiş sayılacaktır. Hakları saklı tutulmuş eser ile sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, bilgiveri.com site yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın, başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Sitemiz Kişisel Verilerin Koruma kanunu Gereğince, tüm kişisel bilgilerinizi saklı tutar. Söz konusu bu bilgiler, üçüncü taraflar ile paylaşılmaz. Bazı zorunlu durumlarda (Adli Araştırma v.b. ) kişisel bilgileriniz, site içi hareketleriniz paylaşılabilir.